Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Jak si děti vedly na podzim 2023?

19.12.2023 | Admin

Podzimní část sezóny skončila a děti mají zimní přípravu. Trénují v tělocvičně i venku na umělé trávě, tak snad na jaro budou v plné síle. Naši trenéři zrekapitulovali, jak si děti vedly během první části sezóny.

Mladší žáci

Když se ohlédnu za naším dosavadním působením v Okresním přeboru mladších žáků, dal bych nám jako známku hezkou dvojku. Tým je složený kromě 2 starších kluků z r. 2012 a hodně ho doplňují 2013ky, které by měly hrát ještě kategorii starší přípravky. Často tak doplácíme na fyzické dispozice, ve kterých máme logicky nevýhodu proti většině soupeřům, jejichž týmy tvoří primárně ročníky 2011. Pro naše děti je tato sezona premiérou v dané kategorii. Přecházíme ze čtvrtky velkého hřiště na půlku. Každým zápasem se učíme. Některé jsme zvládli více, některé méně. O výsledky letos ale vůbec nejde - zaměřujeme se čistě na výkony týmové i individuální, ačkoliv to rozhodně nikomu nehodláme naším stylem hry usnadnit. Naopak si myslím, že jsme nejednoho lepšího soupeře potrápili. Tento půlrok jsem hlavně chtěl do dětí dostat rozehrávku od brankáře, kterou to vše začíná, a následnou kombinaci na vlastní polovině. To si myslím, že se slušně podařilo a na jaře na to můžeme navázat více tréninkem finální a předfinální fáze. Je třeba jít postupně, krůček po krůčku. Věřím, že když budeme nadále poctivě trénovat, tak příští rok, kdy budeme starší a zkušenější, se ke kvalitní předváděné hře zákonitě přidají i lepší výsledky, ačkoliv stále nebudou prioritou.
Tr. David Hruška

Starší přípravka

Letošní sezóna započala už před startem školního roku. Na hřišti v Černošicích jsme hostili Drahelčice. První zápasy sezóny jsou vždy náročné jak po fyzické stránce, tak i po té psychické. Se soupeřem jsme první dvě čtvrtiny hráli vyrovnanou partii 2:2, ale při třetí čtvrtině přišel výpadek a my jsme z ničeho nic z hezky vypadajícího průběhu prohrávali 7:2. Zápas jsme nakonec prohráli 8:2, ale poučili jsme se. Začátek sezóny se sice nepovedl podle představ, ale my jsme byli připraveni prokázat naši kvalitu. Hned v dalším zápase jsme zvítězili 37:0. Sice se slabším soupeřem, ale byla to důležitá výhra k dalším výsledkům sezóny. Následující zápasy záleželi hlavně na momentální formě a po první polovině sezóny se nacházíme v horní polovině tabulky a dokázali, že jsme skvělý tým. Po spoustě letech jsme obnovili v Černošicích kategorii mladších žáků, kde ale nemáme dostatek hráčů starších kategorií a proto je doplňují mladší kluci z naší kategorue ročníků 2013 či dokonce 2014. Spousta z nich nabírají zkušenosti, které se jim budou hodit do další části sezóny. Celkově jsem s první poloviny sezóny spokojen a těším se na tu druhou, kde přijdeme ještě s lepším a připravenějším týmem, který dokáže porazit každého a jako černý kůň ještě s průběhem sezóny zamotáme kartami.
Tr. Mathias Hlavenka

Mladší přípravka

Po velice úspěšném srpnovém soustředění se mladší přípravka sešla v hojném počtu na již pravidelné tréninky v úterý a čtvrtek od 17:30 do 19:00. Zúčastnili jsme se Okresního přeboru mladších přípravek, několika turnajů a v září také 1. předkola okresního části Planeo Cup 2023, kde kluci změřil síly s novými soupeři zvučných jmen. V zápasech i na turnajích se dařilo podle očekávání a bylo možné v praxi ukázat, jak kdo přistupuje k tréninku a co nového se naučil a v čem se zlepšil. Ze zápasů se vždy odcházelo se vztyčenou hlavou a hlavně se ukázalo, že kluci jsou jeden tým a stojí za sebou, při výhře i při prohře jako kamarádi.
Tr. Jan Balcar

 
Aktuální články
Termíny brigád jaro 2024

Projekt ZÁVLAHA je v plném proudu a brzy bude automatické kropení plně funkční. Musí se ale ještě hodně věcí dodělat. Z tohoto důvodu...

 
Nová éra naší arény „Za vodou“

V roce 2024 se chystáme zvelebit naše hřiště a máme připraveny tři investice, které se ovšem neobejdou bez finančního přispění...

 
Nové dresy pro muže

Ačkoli jsou klubové barvy modrá a žlutá, muži si vybrali novou sadu dresů v barvě černé v kombinaci s bílou, a to s odkazem již na...

 
Shrnutí sezony 2022-23
 
Zachraň dres a podpoř mladé fotbalové naděje
 
Fotbalové dresy 2023-2024
 
Chceš hrát fotbal?
 
Program oslav 24.6.2023
 
Oslavy 90. narozenin černošického fotbalu
 
Přípravka
 
Utkání
Muži A | sobota 18.05.2024, 17:00
SK Černošice - Kněževes
3:1 (2:1)
 
Muži A | sobota 25.05.2024, 17:00
Dobřichovice - SK Černošice
2:1 (1:1)
 
Mladší žáci | pátek 17.05.2024, 18:00
Dolní Jirčany - SK Černošice
3:3 ()
 
Mladší žáci | sobota 25.05.2024, 10:00
Roztoky - SK Černošice
11:1 ()
 
Starší přípravka | neděle 19.05.2024, 11:00
Hostivice - SK Černošice
16:5 ()
 
Mladší přípravka | sobota 25.05.2024, 11:00
SK Černošice - Kosoř
4:4 ()
 
 
eSports.cz & SK Černošice - kontakt: skcernosice@gmail.com RSS