Jak se k nám dostanete

Hřiště fotbalového oddílu SK Černošice se oficiálně nachází již na území hl. m. Prahy. Příjezd autem ke hřišti je možný pouze přes Prahu 5 - Lipence.

GPS: 49.957399,14.328485

Pro lepší orientaci jsme připravili body na mapy.cz

Autem do Prahy 5 – Lipenců
Projedete Lipence a budete pokračovat ulicí Černošická.

1) Pokud chcete zaparkovat přímo u hřiště, tak skoro na konci ulice Černošická, tam kde začínají domy, odbočíte doleva na polní cestu (bod č. 1). Odbočku poznáte podle toho, že po levé straně je ohrada s koňmi. Polní cesta (bod č. 2) není příliš udržovaná, proto jeďte opatrně. U hřiště je stání pro přibližně tři automobily (bod č. 3).

2) Můžete také jet na konec ulice Černošická (bod č. 4) a odbočit doleva do ulice Nad Jezem (bod č.5). Pojedete až k tenisovým kurtům, kde na kraji silnice zaparkujete a uličkou za kurty (bod č. 6) dojdete až ke hřišti, tentokrát z druhé strany. Ulice Nad Jezem bývá neupravená a po dešti na ní zůstávají louže.

Pokud chcete bezproblémové parkování, využijte bezplatné parkoviště u jezu (bod č. 4) a dojděte pěšky ulicí Nad Jezem přímo ke hřišti.

Autem do Černošic a poté pěšky
Po příjezdu do Černošic přejedete první vlakový přejezd a budete pokračovat po hlavní silnici (držte se vlevo). Asi po 50 metrech uvidíte druhý přejezd, který přejedete a odbočíte doleva do ulice Kazínská (bod č. 7). Tam zaparkujete váš automobil a pěšky přejdete lávku přes řeku (bod č. 8). Za lávkou odbočíte doprava a za 50 metrů opět doprava do ulice Nad Jezem (bod č. 5), kterou dojdete k tenisovým kurtům, za nimiž odbočíte doleva do úzké uličky (bod č. 6). Na jejím konci je fotbalové hřiště.

Vlakem do Černošic a poté pěšky
Další možností je dojet do Černošic vlakem. Vlaková stanice Černošice se nachází mezi výše zmíněnými dvěma přejezdy. Po vystoupení z vlaku přejděte do Kazínské ulice (bod č. 7) a následně přejděte lávku přes řeku (bod č. 8). Za lávkou odbočíte doprava a za 50 metrů opět doprava do ulice Nad Jezem (bod č. 5), kterou dojdete k tenisovým kurtům, za nimiž odbočíte doleva do úzké uličky (bod č. 6). Na jejím konci je fotbalové hřiště. Časová vzdálenost z nádraží na hřiště je mezi 5 a 10 minutami.

Pro vyhledání vlakového spojení doporučujeme stránky IDOS.CZ.

Chceš hrát fotbal?

Hledáte pro Vaše děti vhodnou sportovní aktivitu? Je jeich věk mezi 4 a 10 roky? Fotbal je pro ně to pravé! S kolektivem svých vrstevníků...

Fotbalové dresy 2019-2020

Konec jarní části sezóny 2018-19

Letošní sezóna vyšla nejlépe mladší přípravce. Starší přípravka se potýkala s nedostatkem hráčů, stejně jako muži.

Příspěvky - podzim 2018

Muži A | Sobota 16.11.2019, 13:30