Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Roztoky B - Černošice 3:3

02.04.2017 | Lukáš Goga

Naši muži nesplnili roli favorita a na hřišti posledních Roztok se utrápeně doklopítali k remíze 3:3.

V prvních minutách měli hráči z Černošice několik tutovek, ale ujala se až pěkně umístněná střela Jiřího Chvojky. Domácí po chvíli srovnali a mohlo se začít znovu. Ve 30. minutě nařídil rozhodčí nepřímý kop za "malou domů" a po jeho zahrání hosté opět vedli. Tentokrát se trefil Samuel Kobranov. Hra nebyla příliš pohledná a na hře Černošic byla patrna nesehranost. To se jim také vymstilo ve druhé půli, kdy se domácí zlepšili a skóre otočili. Vše směřovalo k větší aktivitě Černošic, ale jejich tlak nepřicházel. Spíše domácí byli při chuti... Na konci utkání se ale hosté přece jen zmohli na poslední pokus vstát z mrtvých a v 87. minutě, po faulu na Lukáše Gogu v pokutovém území, proměnil Tomáš Krbec penaltu.